Seriály
OPOZIČNÍ GLOSÁŘ

где родина мой


  ======================

=======================
KONTAKT DO REDAKCE:

info@radnicnilisty.cz
====================

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY:

Růžový panter
 


 


Hokej HCE
 01.03.2013    registr dlužníků 
Protikorupční linka prováděla šetření v zimních sportech. Lední hokej patří ke sportům s nejvíce korupčním prostředím a neprůhledností financí ze všech zimních sportů.


 26.09.2011    Česká televize 1 - zpravodajství/regiony 
Dvoumilionová dotace pro karlovarský hokej rozdělila zastupitele vládnoucí koalice. Kvůli údajným nejasnostem v hospodaření část politiků pomoc sportovcům neschválila.


 15.09.2011    Hospodářské noviny, Právo 
V reakci na vystoupení manažera hokejové s.r.o. HC Energie, přinesla média divokou poplašnou zprávu ... kdo tahá za nitky?


 04.03.2011    mfDNES 
Hráči karlovarské HC Energie už mají v tomto ročníku hokejové extraligy práci za sebou. V postupu do dalších bojů ligy je zastavila pražská Slavia. Plné ruce práce ale mají hokejoví úředníci. Ti musí magistrátu vysvětlit všechny položky faktur týkajících se podpory mládežnického hokeje. Zdaleka ne všechny jsou totiž podle náměstka primátora Jiřího Klsáka jasné a v takové formě, v jaké by měly být.


 03.03.2011    Deník 
Dotaci ve výši 18 milionů hokejový klub KC Energie od města neobdrží. Tento požadavek byl součástí petice, kterou vedení města odevzdala zástupkyně HC Energie Kateřina Skoupá během únorového zasedání zastupitelstva a podepsalo ji 4 304 lidí.


 20.02.2011    Parlamentní listy.cz 
Již více než měsíc trvá napínavé utkání mezi karlovarským hokejovým klubem HC Energie a vedením města. První gól do její branky vstřelila koalice K 20, která se rozhodla snížit Energii dotaci. Další gól vstřelil překvapivým trucem krajský úřad. Klub proto nasadil do obrany nejsilnější hráče i své fanoušky, ale podcenil některé soupeře.


 19.02.2011    Deník 
Jaký je váš názor na vývoj ohledně budoucnosti hokejového klubu HC Energie v Karlových Varech? Jste s aktuální situací spokojen?


 17.02.2011    mfDNES 
Několikatýdenní tahanice ohledně podpory z magistrátu skončily. Je také jasné, že majitel klubu Karel Holoubek hokejovou licenci jinam neprodá


 16.02.2011    Deník 
HC Energie zůstává v KV Areně. Letos určitě, a pokud se nestane něco mimořádného, tak i v příštích letech. Prodej extraligové licence není na pořadu dne. Na tiskové konferenci to uvedl majitel klubu HC Energie Karel Holoubek.


 15.02.2011    mfDNES 
Zvýšená pozornost policie a pokřik hokejových fanoušků pod okny. Možná v takové atmosféře budou dnes karlovarští zastupitelé schvalovat rozpočet. Tedy i rozhodovat o penězích pro zdejší hokej a o jeho budoucnosti. S tou to nicméně po včerejšku vypadá lépe.


 13.02.2011    ALTERNATIVA 
V návaznosti na výzvu pana Holoubka a mediální postoje hokejových funkcionářů, včetně požadavku, že se musí jednat a dohodnout smlouva o podpoře hokeje ještě před jednáním zastupitelstva. Tuto formu pokládám(e) za nátlakovou, za jakési absurdní „písknutí“, které by ALTERNATIVA neakceptovala.


 10.02.2011    Deník 
Primátorův návrh na čerpání dotačních milionů majitel klubu Karel Holoubek odmítl


 05.02.2011    p. Holoubek 
pan Holoubek napsal otevřený dopis panu primátorovi s výzvou o zaujetí stanoviska vedení města k vyhlášené soutěži na výběr advokátní kanceláře prvním náměstkem, J.Kotkem


 05.02.2011    p. Liangovský 
pan jednatel HC Energie napsal otevřený dopis panu primátorovi s výzvou o zaujetí stanoviska vedení města k názorům J.Kotka (viz. příspěvek Hrozba hokeje)


 04.02.2011    Deník 
Vedení města nabízí klubu HC Energie motivační plán, při splnění požadavků jde o další miliony


 04.02.2011    idnes.cz 
Karlovarský magistrát nabídl hokejovému klubu HC Energie další peníze, ale pouze v případě, že bude mít dobré výsledky. Stalo se tak po dnešním jednání primátora Petra Kulhánka s majitelem klubu Karlem Holoubkem, který uvažoval o prodeji ligové licence do jiného města.


 29.01.2011    Jiří Kotek 
Mnoho povyku kolem hokeje pro...pro co vlastně rozpoutali lídři karlovarského hokeje takovou mediální a diváckou bouři? Kdo je lídrem hokeje - nátlakový strateg bez odpovědnosti? Jaký mají lídři scénář, pokud se vlastní bumerang vrátí?...problém je hlubší - ŠPATNÝ SYSTÉM PODPORY MLÁDEŽNICKÉHO SPORTU A JEHO KONTROLY


 25.01.2011    Deník 
GLOSA - Karlovarský hokej nemohl (nás je víc) být bez nové haly. Tak ji město postavilo. Nestála šest set milionů, ale o pár stovek milionů více. Teď ale nemůže být hala bez hokeje. A nové vedení město postavit nedokáže, to dá rozum. Možná kdyby ta hala stála méně, nedohaduje se vedení města s hokejovým klubem o miliony. Protože by je mělo a hokeji by určitě rádo pomohlo. Argumentace klubu HC Energie, že příspěvek město zvýšit musí, je ale až mrazivá. Proč?


 24.01.2011    mfDNES 
V letáku HC Energie stálo, že všichni opoziční zastupitelé jsou připraveni hlasovat o dotaci ve výši 18 milionů korun. MF DNES ovšem zjistila, že to není až tak docela pravda.


 24.01.2011    mfDNES 
Generální manažer HC Energie Karlovy Vary hovořil ke stovkám fanoušků. Vyzval je k demonstraci v Lidovém domě a k nátlaku na primátora


 22.01.2011    Pavel J. Kafka 
Vážení příznivci i nepříznivci karlovarského hokeje, jistě sledujete, tak jako já, mediální přestřelku o budoucnosti karlovarského hokeje. Představitelé hokejového klubu (pan Holoubek, pan Vaněk) mají své argumenty, vedení města (pan Kulhánek, pan Kotek) mají také své argumenty. Kde je ale pravda?


 22.01.2011    mfDNES 
Generální manažer HC Energie Miroslav Vaněk věří, že zastupitelé ustoupí požadavkům klubu a přispějí mu z rozpočtu 18 miliony. Je přesvědčen, že podpora hokeji ze strany vedení města, které chce přispět na mládežnický hokej 11,5 miliony, je nízká. „Právě proto apelujeme na vedení města, aby nenechalo na holičkách 400 dětí a mládežníků,“ napsal v odpovědích na otázky MF DNES.


 22.01.2011    mfDNES 
Náměstek karlovarského primátora Jiří Kotek odpovídá na dopis šéfa Krajského svazu ledního hokeje Jaroslava Částky, který navrhuje, aby se magistrát a hokejový klub dohodli na kompromisním řešení, které by nevedlo ke konci extraligy ve Varech a potížím v KV Areně.


 21.01.2011    Deník 
Prohlášení karlovarského magistrátu:


 20.01.2011    Deník 
Neustoupíme a dotaci na hokej nezvýšíme. To je rozhodnutí koalice K20, která nyní vede karlovarský magistrát.


 20.01.2011    Deník 
Pokud město příspěvek HC Energii nezvýší, pak Karel Holoubek prodá licenci na extraligu


 20.01.2011    Deník 
Hokejisté karlovarské Energie hrající na sokolovském zimním stadionu? Vedení radnice v Sokolově ani zdejšího zimního stadionu o tom nic nevědí. Pouze s úsměvem sledují spekulace a tvrdí, že žádnou oficiální žádost zatím neobdrželi.


 20.01.2011    idnes.cz 
Spory mezi hokejovým klubem HC Energie a karlovarským magistrátem se vyostřují. Zadlužený klub hrozí, že se odstěhuje z Varů, pokud nedostane víc peněz z městské pokladny. Magistrát ale odmítá ustoupit. Klub svolává na příští úterý demonstraci na podporu hokeje.


 20.01.2011    Parlamentní listy.cz 
To, že se ve Varech čeká doslova bitva o schválení miliardového rozpočtu, jsme již s předstihem anoncovali. Ale jen málokoho tehdy napadlo, že se zúží na boj mezi fanoušky hokeje a příznivci zdejšího divadla a symfonického orchestru.


 19.01.2011    Deník 
Bitva o peníze. Jak jinak nazvat výměnu názorů mezi hokejovým klubem HC Energie a karlovarským magistrátem?


 19.01.2011    Deník 
Vedení hokejistů Karlových Varů je připraveno opustit KV Arenu a odehrát už zápas 46. kola extraligy proti Slavii v Sokolově. Reaguje tak na plánované snížení dotací města pro klub o sedm milionů korun.


 19.01.2011    mfDNES 
Zpovzdálí zatím sleduje hokejový spor hlavní sponzor karlovarské HC Energie - těžařská firma Sokolovská uhelná. Už ale upozornila, že i ona musí v příští sezoně významně snížit svůj příspěvek na chod klubu. „Valí se na nás problémy, hraje se o mnohem vážnější věci. O zaměstnanost, o budoucnost regionu,“ řekl generální ředitel SUAS František Štěpánek.


 19.01.2011    mfDNES 
Zápisník - Šéfové HC Energie vyjednávají, jestli budou moci dohrát letošní ročník na malinkém stadionu v Sokolově. Naštvali se totiž na magistrát, který jim pokrátil dotaci. Prý sportu nepřející magistrát položil hokej na lopatky a žene jej z města. Navíc hokejový klub argumentuje, že s odchodem klubu a možného prodeje licence na extraligu zmizí hokej z lázní úplně a s ním i hokej dětí a mládeže.


 19.01.2011    mfDNES 
Hokejisty zadlužené HC Energie čeká kvůli velkým problémům se sponzory nejistý zbytek sezony. Poslední zápasy by mohli dohrát v Sokolově, kde vyjde nájemné levněji než 12,5 milionu jako ve Varech.


 19.01.2011    Právo 
Hokejové Karlovy Vary možná v příští sezóně zmizí z extraligové mapy. Alespoň tím hrozí většinový vlastník klubu Karel Holoubek, jenž zvažuje prodej licence Chomutovu či Ústí nad Labem. Fanoušci a členové klubu již chystají demonstraci u karlovarského krajského úřadu, kde budou zastupitelé jednat o výši příspěvku města ve prospěch HC Energie.


 18.01.2011    mfDNES 
Hokejová HC Energie má dostat o 1,5 milionu korun od magistrátu méně. Vedení hokejistů tvrdí, že jde celkem o 7 milionů a chce přidat. Do protestu zapojilo fanoušky


 18.01.2011    mfDNES 
Zápisník - Krize dorazila i na karlovarský hokej. A v té krizi přilévá olej do ohně jak nervozita, tak politika. A nefér argumenty a citové vydírání. A populismus.


 18.01.2011    mfDNES 
Hokejisté a fanoušci hokeje v Karlových Varech zažívají těžké chvíle. Podle katastrofického scénáře by se totiž mohli stěhovat z města pryč. HC Energie, která má dostat od svého generálního sponzora podstatně méně peněz, chce, aby magistrát přehodnotil své plány a dal jim z letošního rozpočtu více peněz.


 18.01.2011    mfDNES 
Náměstek primátora Jiří Kotek říká v rozhovoru, že hokejisté dostávají 88 procent z loňského rozpočtou, avšak jiné sporty dokonce 77 procent i méně.


 18.01.2011    mfDNES 
Výběr z dopisů, kráceno