Seriály
OPOZIČNÍ GLOSÁŘ

где родина мой


  ======================

=======================
KONTAKT DO REDAKCE:

info@radnicnilisty.cz
====================

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY:

Růžový panter
 


 


Primátor KV 2006-10
 01.12.2015    ARL 
Veřejnost občas mívá problémy, pokud někde žádá o informace a naráží, když jim nejsou poskytnuty. Úředníci je totiž zamotají do zdůvodnění, proč jim informaci nechtějí dát a tyto pak vydávají za zákonné. Stává se to také opozičním zastupitelům, když vyžadují nějaké dokumenty, například ke kauzám kolem nakládání s veřejnými prostředky a s majetkem.


 19.10.2010    Parlamentní listy.cz 
Jak říká Woody Allen, bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Stejně jako on to viděla řada karlovarských občanů, kterým doma přistály předvolební noviny primátora Wernera Hauptmanna (ODS), nazvané podle jeho křestního jména Werneroviny.


 23.09.2010    Parlamentní listy.cz 
Když si karlovarští voliči, zdeptaní skandály zastupitelů, které si zvolili, přečtou jejich propagační rozhovory v rámci předvolební kampaně, nestačí se divit. Z aktérů, kteří se svým voličům doslova vysmívali a ignorovali je, se ze dne na den vyklubali čestní muži, kteří budou konat jen dobro. Nabízí se ale otázka, proč tak nekonali dosud?


 25.02.2009    pro mfDNES 
mfDNES pořádá anketu, ve které se ptá na názor, jak respondenti hodnotí prvních 100 dní primátora W. Hauptmanna ve funkci. Opoziční zastupitel J.Kotek poskytnul tento názor:


 06.12.2008    Deník 
Rozhovor Deníku s primátorem Wernerem Hauptmannem...mj. o rozpočtu, o jeho přístupu k důležitosti on-line přenosu jednání zastupitelstva či potřebě nových bubnů pro fanoušky hokeje...


 02.12.2008    J.Kotek 
Při svém inauguračním projevu se pan primátor zaklínal frázemi o tom, jak bude jeho politika lidu blíž. Tuto jeho proklamaci beru s výraznou rezervou, protože se dva roky podílel v zastupitelstvu na něčem úplně opačném ... proto jsem mu pro inspiraci zaslal přípis s připomenutím několika nejviditelnějších přehmatů ...


 14.11.2008    Deník 
Primátorka města Veronika Vlková v sobotu rezignuje na svou funkci. Odchází na mateřskou dovolenou, nahradit ji má údajně Werner Hauptmann.


 14.11.2008    Deník 
K věci - Rezignace je čistě mým osobním rozhodnutím. To včera napsala primátorka ve zprávě o konci primátorování. Není důvod jí nevěřit, ale také platí, že „na každém šprochu pravdy trochu“. A šprochy o tom, že ve funkci nevydrží, mezi lidmi mihotají již delší dobu. Vysvětlení je povícero, ale mezi nimi vyčnívá jedno - prý výrazná dlouhodobá osobní nevraživost mezi primátorkou a jejím spolustranickým náměstkem Keřkou, který je i funkcionářem v ODS.


 13.11.2008    Aktuálně.cz 
V den, kdy karlovarský region získal po volbách nového hejtmana, překvapivě došlo ke změně také ve vedení města Karlovy Vary. Na svou funkci rezignovala primátorka Karlových Varů Veronika Vlková. Deníku Aktuálně.cz to potvrdil mluvčí magistrátu Jakub Kaválek.


 26.08.2008    ČTV + J.Kotek 
Primátorka města, paní Vlková, předložila médiím výhružný anonymní dopis rodičům a jejímu manželovi. Rozhodně nesdílím pochopení pro takto nízké výjevy, se kterými mám velmi bohaté zkušenosti. Vystoupení paní primátorky v televizi však pokládám za mediální show zneužitou k veřejnému označení viníků - opozičních zastupitelů.


 18.07.2008    Deník 
GLOSA - Už dlouho se v nových dějinách Karlových Varů po roce 1989 nestalo, aby se tak dlouho a tak pejorativně a ironicky mluvilo o akci karlovarské radnice, pořádané v rámci už skončeného filmového festivalu v Poštovním dvoře. Trapas a faux pas, ke kterému tam došlo, totiž přesahuje všechny dosavadní meze.


 18.03.2008    Deník 
GLOSA - Už několik měsíců se ve městě mluví o pompézních a drahých přípravách a kdejakých nepřehledných nákladech na velké kulaté oslavy založení Karlových Varů císařem Karlem IV. ve čtrnáctém století.


 07.12.2007    Deník 
Vedení města vyrazilo k ofenzívě proti demonstrantům a proti opozičním zastupúitelům. Atak byl koncentrován do mediálních výstupů. V. Vlková, primátorka města Karlovy Vary rozeslala do redakcí prohlášení ...


 27.08.2007    Deník 
Rozhovor s primátorkou města Veronikou Vlkovou (podstatná část)


 24.08.2007    mfDNES 
Primátorka Veronika Vlková se včera při vítání občánků do života poprvé ukázala v roli dvojnásobné maminky. Do karlovarské obřadní síně přišla se svým dvouměsíčním synem Tomášem.


 12.07.2007    mfDNES 
Vedení koalice si vybralo nový vůz pro magistrát...


 17.04.2007    Deník 
František Vlk pracuje pro magistrát jako soudní znalec.