Seriály
OPOZIČNÍ GLOSÁŘ

где родина мой


  ======================

=======================
KONTAKT DO REDAKCE:

info@radnicnilisty.cz
====================

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY:

Růžový panter
 


 


Thermal
 09.07.2009    Deník 
Společnost X a R, která tvrdí, že má nárok na odkoupení Thermalu od státu, podala před pár dny dovolání k Nejvyššímu soudu.


 13.11.2008    Deník 
Lázeňské sanatorium Thermal, které je stále ve vlastnictví státu, si může koupit karlovarská společnost X&R. Na konci září o tom rozhodl Okresní soud v Karlových Varech, informace o tom vyplývají na povrch ale až nyní. Je to zásadní zlom v této kauze, která se táhne už téměř deset let.


 22.07.2008    Reflex 28/2008 
Betonové monstrum, krabice od bot, brambora ve šperkovnici. Karlovarský hotel Thermal si mnoho vlídných přezdívek nevysloužil. Tyčí se v údolí říčky Teplé jako vzdorovitý fracek už třicet let. Bez budovy, která vzbuzuje úžas i odpor, by ale karlovarský filmový festival nemohl existovat.


 20.12.2007    Deník 
Společnost XaR, která se soudí se státem o možnost odkoupit od ministerstva financí sanatorium Thermal, se ostře ohradila proti informacím, které o sporu šíří zástupci tohoto ministerstva. Když v roce 1993 tehdejší Fond národního majetku vyhlásil veřejnou soutěž na prodej Thermalu, XaR se umístila s částkou 350 milionů ...


 20.12.2007    mfDNES 
Sohledem na skutečnost, že v poslední době sílí diskuse o privatizaci Lázeňského sanatoria Thermal v Karlových Varech, chtěl by jednatel společnosti XaR spol. s r.o., která se zúčastnila privatizace LS Thermal v roce 1993 a která nyní vede s ministerstvem financí kvůli této privatizaci soudní spor, uvést některé skutečnosti na pravou míru.


 12.11.2007    MF Dnes 
Festivalovému hotelu je třicet let. O víkendu slavily výročí stovky lidí. Zájem o něj má město i kraj


 10.11.2007    Deník 
Obě instituce mají obavy, že privatizace by mohla komplikovat budoucnost MFF.


 28.06.2007    Deník 
Hotel Thermal je sice každoročně centrem filmového festivalu, ale už roky volá po nákladné investici. Až do 30. září letošního roku je prodloužen termín, do kterého se Karlovy Vary zaručují, že mají zájem získat do svého majetku Lázeňské sanatorium Thermal.


 09.05.2007    Krajské noviny 
Pravidelní návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se diví. Cože, to už je třicet let, co jsme začali jezdit na festival do Thermalu? Ale ano, a mnozí místní občané si ještě dobře pamatují tu velkou slávu. Nový areál, na svou dobu architektonický zázrak, otvíral tajemník ÚV KSČ


 26.02.2007    MF Dnes 
Vrchní soud v těchto dnech rozhodl, že Thermal patří státu.


 20.12.2006    Deník 
Rozporuplné názory panují mezi karlovarskými zastupiteli, pokud se jich někdo zeptá na možnost, že by mohly Karlovy Vary koupit od státu Lázeňské sanatorium Thermal.